Giriş yapÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun
Yönetici Kadrosu
Revalescent'e hoşgeldiniz. Revalescent post-apokaliptik, kitaplardan bağımsız bir role play sitesidir. Bir karakter oluşturur, o karakteri yönetir ve site kurgusuna paralel olması koşuluyla özgün kurgular oluşturursunuz. Nerede olduğunuzun farkındaysanız, sizi eski yıllarınızın tadını alabileceğiniz sistemler ve kurguların beklediğini göreceksiniz. Hayal gücünüz ve siz siteye davetlisiniz!

Bize e-mail adreslerimizden ulaşabileceğiniz gibi, duyuruları takip edebilir, rehberimize göz atabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz! Revalescent Yönetici Ekibi.
Yıl: 1950
Yaz Bitimi
Hogwarts açık.
Ayın Evresi; Dolunay

Yalnızca düellolarda dikkate alın.


Günah Pazarı
Canavarlar Zamanı
Gün Doğumu

r e v a l e s c e n t

KonularMesajlar
Son mesajlar
Yeni mesaj yok

Size herkesin ulaşamayacağı raddede lüks bir mekan sunma cihetiyle sitemizdeki genel bilgileri oluşturduğumuz bölümdür. Burada site içerisindeki huzuru baki kılmak adına sıraladığımız bir çoğuna aşina olduğunuz kurallara, sitemizdeki duyurularla ilgili ayrıntılara ve site içerisinde rahat hareket etmenizi sağlayacak rehbere rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.
711[R] Biri 'şu rek...
C.tesi Kas. 09, 2013 12:15 pm
Aphrodis E. Mythique Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Bu kısımda Revalescent yönetim kadrosunun sizin hoşunuza gideceğini düşünerek oluşturduğu ana kurgu, ana kurguya üyelerimizin rol oyunları ve görüşleri ile yapılan, güncel yan kurgular akabinde de sitemizdeki rol oyununu sekteye uğratmak istemediğimiz için belirlediğim kesin sistemler yer almaktadır. Zihninizde başlamadan olan bütün soru işaretlerinizi bu bölümde rahatlıkla giderebilirsiniz.
1010[R] Kurtadam & K...
Cuma Ekim 11, 2013 8:22 pm
Vilhelm Voltz Son Mesajları Gör

Rpg Türkiye - Toplist