Giriş yapÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun
Yönetici Kadrosu
Revalescent'e hoşgeldiniz. Revalescent post-apokaliptik, kitaplardan bağımsız bir role play sitesidir. Bir karakter oluşturur, o karakteri yönetir ve site kurgusuna paralel olması koşuluyla özgün kurgular oluşturursunuz. Nerede olduğunuzun farkındaysanız, sizi eski yıllarınızın tadını alabileceğiniz sistemler ve kurguların beklediğini göreceksiniz. Hayal gücünüz ve siz siteye davetlisiniz!

Bize e-mail adreslerimizden ulaşabileceğiniz gibi, duyuruları takip edebilir, rehberimize göz atabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz! Revalescent Yönetici Ekibi.
Yıl: 1950
Yaz Bitimi
Hogwarts açık.
Ayın Evresi; Dolunay

Yalnızca düellolarda dikkate alın.


Günah Pazarı
Canavarlar Zamanı
Gün Doğumu

h o g w a r t s

KonularMesajlar
Son mesajlar
Yeni mesaj yok

Gün içerisinde cıvıl cıvıl bir öğrenci kalabalığına gün ölümünde ise sert rüzgarlara sahip olduğu söylenilen arazidir. Arazinin içinde Quidditch maçlarının oynandığı muazzam büyüklükte bir saha, bitkibilim dersi için ayrılmış seralar, sihirli yaratıklar bakımı için özenle konuşlandırılmış devasa bir bölüm, kara göl ve arazi bekçisinin kulübesi bulunmaktadır. Arazinin sonunda Yasak Orman bulunmaktadır.
00
Yeni mesaj yok

Taş merdivenlerin hemen sağında bulunan Yasak Koridor ile gizem fısıldayan Hogwarts’ın düzeni bozuk tek katı sayılabilir. Zira oldukça büyük bir şekilde tasarlanması uygun görülmüş ve sene sonunda öğrencilerin suratlarının ekşimesine sebep olacak Sınav Salonu bu katta olduğu için Mitoloji Dersliği öğrencileri cezbetmekle mükellef olan Yasak Koridor’un hemen yanına konuşlandırılmıştır.
15tutunamayanlar...
Ptsi Ekim 21, 2013 11:32 pm
Leonard T. Jefferson Son Mesajları Gör

Rpg Türkiye - Toplist